Dystrybutor i producent nowoczesnych elementów Automatyki Przemysłowej Indual Sp. z o.o.

Indual Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie Automatyki Przemysłowej. Produkujemy komponenty i zajmujemy się dystrybucją wyposażenia dla fabryk oraz przedsiębiorstw przemysłowych. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo funkcjonalne produkty renomowanych marek m.in.: Suns Electric, Datalogic, Lanbao czy Baluff. Oferujemy także urządzenia mniej znanych producentów, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

Nieustannie śledzimy branżowe nowinki, by dostarczyć polskim przedsiębiorcom elementy automatyki przemysłowej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do szybszego rozwoju wielu firm w Polsce. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru zamienników, sposobu użytkowania poszczególnych modeli oraz przyjazną atmosferę.

Stawiamy na szczerą komunikację. Nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra z przyjemnością podzieli się Państwem swoją wiedzą, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom usprawnią Państwo wiele procesów produkcyjnych oraz zrealizują wyznaczone cele biznesowe.

Indual: Automatyka przemysłowa – duży wybór urządzeń online

Automatyzacja sektora przemysłowa wymaga starannie wykonanych urządzeń, które perfekcyjnie sprawdzają się w różnych warunkach. Odpowiednio zaprojektowane elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, duże wahania temperaturę oraz wykazują wysoki stopień odporności na wodę. W naszej ofercie są dostępne m.in.:

  • czujniki przemysłowe,
  • przekaźniki i styczniki,
  • przewody i złącza,
  • części przeznaczone do sterowania i pulpitu,
  • różnego rodzaju wyłączniki,

Czujniki zbliżeniowe, wyłączniki krańcowe, mikrowyłączniki, oraz przełączniki i wyłączniki bezpieczeństwa osiągnęły najwyższe standardy światowe, potwierdzone przez certyfikaty zgodności i znalazły zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych na terenie całego kraju.

To interesująca propozycja dla wielu przedsiębiorców, którzy poważnie myślą o przyszłości swojego biznesu. Warto już dziś wprowadzić innowacyjne rozwiązania z zakresu inteligentnego przemysłu, aby zbudować silną pozycję na rynku. To inwestycja, która na pewno się zwróci i przyniesie wymierne korzyści w każdej firmie.

Indual: funkcjonalne kolumny sygnalizacyjne led fl 70, fl 50, tl 70 i akcesoria

Oferujemy szeroki wybór kolumn sygnalizacyjnych objętych 2-letnią gwarancją dostępnych w różnych wariantach. Energooszczędne modele pięknie się prezentują, zwiększają bezpieczeństwo pracowników, usprawniają wiele procesów, a przy okazji przyczyniają się do optymalizacji wydatków w przedsiębiorstwie. Bogata gama produktów umożliwia wybór urządzeń sygnalizacyjnych do konkretnej przestrzeni. Do wyboru sygnalizatory świetlne, dźwiękowe, a także łączące w sobie obie funkcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie potrzeby służymy pomocą.

Indual: nowoczesne szklane wyłączniki dotykowe do domu i do firmy

W naszej ofercie znajdą Państwo również designerskie włączniki dotykowe łatwe w utrzymaniu czystości. Z pomocą naszego konfiguratora każdy klient może samodzielnie wybrać model spełniający jego oczekiwania. Aby uniknąć pomyłki i wybrać najlepsze rozwiązanie, warto skorzystać z naszego wsparcia technicznego. Doradzimy oraz podpowiemy, która opcja będzie lepsze w konkretnej sytuacji. Satysfakcja z zakupu gwarantowana.

Indual: technika laserowa

Indual Sp. z o.o. specjalizuje się także w urządzeniach laserowych. Do wyboru maszyny znakująco-grawerujące  wykorzystujących światłowodową technologię Fiber oraz sprzęt grawerująco-tnący bazujący na technologii CO2. Na każde urządzenie udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. W razie potrzeby rozkładamy płatność na raty w ramach leasingu. Zapewniamy też bezpłatne szkolenie dla pracowników z obsługi maszyn i proponujemy darmowe pokazy. Ponadto gwarantujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla wszystkich naszych klientów.

Indual Sp. z o.o. – co nas wyróżnia na rynku?

W codziennej pracy kierujemy się dewizą: dostępny w 24 h, dobry jakościowo produkt w atrakcyjnej cenie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, starannie dobieramy asortyment do naszej oferty. Nieustannie śledzimy stany magazynowe, co umożliwia nam sprawną realizację zamówień. Dzięki temu osoby korzystające z naszej oferty zyskują pewność, że towar zostanie doręczony w ustalonym terminie.

Zastanawiają się Państwo, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty. Oto najważniejsze powody, dla których warto nam zaufać i rozpocząć z nami stałą współpracę:

Imponujący asortyment spełniający nowoczesne standardy

Najnowsze rozwiązania technologiczne

Dostępność oferowanych produktów

Udowodniona certyfikatami jakość w atrakcyjnych cenach

Ambitne rozwiązania technologiczne i autentyczne wsparcie na każdym etapie współpracy: od zakupu po serwis pogwarancyjny

Lepsza przyszłość zakładów produkcyjnych.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu